KOLEŻANKI I KOLEDZY JEST SPRAWA

 

  zapraszamy do pomocy Alexowi Puszcza oczko. {#emotions_dlg.usage}

 

 

 

             Jeśli masz rzeczy, które są w dobrym stanie a zalegają w twojej szafie i nie masz pomysłu co z nimi zrobić - przekaż je na kolejną  licytację na rzecz naszego niepełnosprawnego syna Alexa, która odbędzie się w Brukseli. Pewne dobre duszyczki organizują drugą licytację, z której dochód w całości będzie przekazany na dalszą rehabilitację Alexa. W zeszłym roku udało zebrać się ponad 7 tysięcy złotych na kosztowną rehabilitację Alexa. Musimy zebrać około 100 fantów ( mogą to być książki, zabawki, odzież, sztuczna biżuteria, rękodzieło, nietrafione prezenty- dosłownie wszystko to, co tylko może zainteresować drugiego człowieka - warunkiem jest aby były w dobrym stanie). Zatem, jeśli masz możliwość wesprzeć nasze działania- zapraszamy do przekazywania przedmiotów:-)

 

Akcja zbierania fantów trwać będzie do 20 września !!!

 

                                                                                       ZAPRASZAMY !!!

 

tel.  607 10 55 30 ( mama Alexa ), e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 605 82 05 03 ( tata Alexa ), e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.