No i połowa turnusu za nami:-) hm, zastanawiam się czy pisać  cokolwiek ( żeby nie zapeszyć, więc tfu tfu ). To będzie krótki wpis Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}  

Jest dobrze, rzekłabym  bardzo dobrze. Aluś pięknie ćwiczy. Zajęć sporo: mikropolaryzacja, sala, pająk, terapia ręki, SI, zajęcia z pedagogiem i logopedą. Niebywałe jest, to, że Alex nie miał dotąd żadnego buntu, nie płakał i świetnie współpracuje z terapeutami. Mam wrażenie, że wydoroślał ( w końcu już wkrótce skończy 8 lat ). To nie tylko nasze obserwacje,  nawet znajomi ( o terapeutach nie wspomnę ) są w niemałym szoku.  Mam nadzieję, że druga połowa  będzie równie udana.

Pogoda do tej pory była wspaniała, wolne chwile spędzaliśmy na świeżym powietrzu najzwyczajniej w świecie leniąc się Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}  brakowało mi tego Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} towarzystwo jak zwykle wspaniałe ( dziękujemy kochani ). Dzisiaj dzień wolny, należał się najbardziej Alusiowi , więc  odpoczywa i nic dziś nie musi.

Wczoraj wieczorem odbyła  sie impreza  urodzinowa córeczki naszych znajomych- Amelki. Był tort, prezenty, mnóstwo muzyki i zabaw dla dzieci. I wiecie co?  Alex po raz pierwszy uczestniczył w tego typu zabawie. Zawsze podczas turnusu sobota jest dniem, kiedy przyjeżdża pan DJ i organizowana jest zabawa. Do tej pory każda z takich imprez  kończyła się dla Alexa po kilku minutach , bo było zdecydowanie za głośno. Alex nie lubi hałasu i bardzo głośnej muzyki, denerwuje się wtedy i krzyczy. Wczoraj  Alex uczestniczył w przyjęciu od początku do samego końca, jesteśmy z niego bardzo dumni. Leon to zupełnie inna bajka więc tego typu imprezy mogłyby dla niego odbywać się każdego dnia:-)

Przed nami jeszcze tydzień pobytu. Dla nas czas odpoczynku od codziennych obowiązków a dla Alexa kolejny tydzień wypełniony wieloma ćwiczeniami. Trzymajcie kciuki aby to był dobry tydzień Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}

Możemy tu być dzięki waszej pomocy, dzięki waszemu wsparciu możliwe jest zdobywanie nowych umiejętności przez Alexa za co  z głębi serca dziękujemy. Poniżej kilka zdjęć, dzięki którym sami możecie się przekonać, że Alex jest w świetnym nastroju i wasza pomoc nie jest bez znaczenia Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} Pozdrawiamy i raz jeszcze dziękujemy!!

 

 

Dodaj komentarz