Alex już po turnusie we Wrocławiu. Nie odzywałam  się wcześniej żeby nie zapeszyć. Kiedyś już pisałam o tym, że raczej nie zapisujemy się na turnusy w okresie jesienno-zimowym, bo to okres, któremu towarzyszą infekcje i gorsze  samopoczucie. Tym razem było podobnie, bałam się jak choinka, że Aluś pojedzie na zabiegi, odstawi jakieś histerię a to pierwszy krok do kataru i zawalenia gardła. Odpukać Aluś ostatnio w świetnym nastroju, we Wrocławiu- rewelacja, zero histerii, płaczu czy złego nastroju. Było super Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} Alexa odporność znacznie zwiększyła się od czasu przyjmowania regularnie miodu manuka, teraz jestem już pewna, że działa on cuda. Cena cudna nie jest ale coś kosztem czegoś Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} Alex tej zimy był przeziębiony tylko raz ( w październiku ) i niech tak zostanie Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} Poza cudownymi właściwościami miodu Alex w okresie jesienno-zimowym pije mamine soczki z mniszka lekarskiego, kwiatów i owoców bzu czarnego. Opłacało się robić z nich przetwory, miodziki czy soki.

Wracając do turnusu we Wrocławiu, Aluś dzielnie znosił wszelkie zabiegi- ba przez większość z nich na jego buzi gościł uśmiech i Alex poddawał się im bez żadnych grymasów i niezadowolenia Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} Panowie poradzili sobie wyśmienicie ( jak zwykle zresztą ) a przez 3/4 pobytu byli sami. My z Leonkiem dojechaliśmy do nich tylko na trzy dni ( żeby ograniczyć poniesione koszty zakwaterowania ).

Udało się pospacerować ( bo pogoda dopisała ), odwiedzić znajomych  poznanych podczas delfinoterapii przed czterema laty ( mieszkają właśnie we Wrocławiu ) - dziękujemy raz jeszcze Beacie i Grześkowi za zaproszenie i miłe popołudnie, no i napawaliśmy sie cudnym widokiem wrocławskiego Afrykarium  Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} To był świetny czas Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}Myślimy o kolejnym turnusie ale wcześniej mamy jeszcze turnus w Małym Gacnie a co za tym idzie kolejny nie mały wydatek. Wiecie zapewne,  że większość naszych działań podejmowana jest dzięki Wam wszystkim, bo opłacana jest ze środków zgromadzonych dzięki waszym wpłatom z 1% podatku - o co znowu nieśmiało sie przypominamy Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} Pamiętajcie kochani, że dla nas Wasz 1% to ogromna nadzieja na większą sprawność naszego dziecka.  Każda złotówka wydana jest tylko i wyłącznie ( zgodnie ze statutem fundacji ) na rehabilitację, zabiegi czy też sprzęt rehabilitacyjny. Dlatego dziękujemy już teraz wszystkim tym, którzy już przekazali swą cegiełkę a Ci, którzy jeszcze nie rozliczyli sie z fiskusem: proszę pamiętajcie o Alexie Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}

Za oknem znowu cudne słonko, już nie możemy się doczekać wiosny i ciepłych dni, bo dość mamy tej paskudnej zimy: PANI WIOSNO PRZYBYWAJ-CZEKAMY!!

Kochani ponieważ wpływają do nas liczne zapytania odnośnie możliwości przekazywania kolejnych fantów na licytacje dla Alexa- mam potwierdzenie od organizatorek, że w tym roku również będzie zorganizowana licytacja  w Brukseli na rzecz Alexa!!! Ta licytacja przeprowadzona będzie w październiku, zatem możecie zbierać i przekazywać nam fanty. Niezależnie tutaj na bazarku będą również wystawiane fanty na rzecz Alexa, tylko mama musi się trochę ogarnąć. bo czasu na wszystko brak. Fakt, że Alex już prawie dwa miesiące nie chodzi nie przedszkola nie ułatwia sprawy. No ale mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni a mama odzyska trochę czasu aby zająć się licznymi rzeczami, które przez ostatni czas zostały nieco zaniedbane.

Zachęcamy również do dalszego zbierania nakrętek i dziękujemy wszystkim tym, dla których odłożenie nakrętki stało się już codziennym nawykiem. Dziękujemy też kolejnym punktom, które dzielnie wspierają zbiórkę i nabrała ona jeszcze większego rozgłosu. Gdyby ktoś jeszcze chciał się przyłączyć- zapraszamy, przekażemy pojemnik i plakaty aby móc nagłośnić i kontynuować całą akcję.  Jeśli ktoś z Was będzie potrzebował ulotek odnośnie 1% dla Alusia również prosimy o informację a dostarczymy bądź wyślemy je do Was pocztą .

Cel jest jeden: pomóc Alexowi zdobyć maksimum jego możliwości rozwoju Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} My zrobimy wszystko aby pieniądze nie stały się przeszkodą i barierą nie do pokonania tego obranego celu Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} zatem zachęcamy do pomocy

 

 

 

"Najpewniejszym sposobem na uniknięcie porażki

jest determinacja, by osiągnąć sukces."

 Richard B. Sheridan

Dodaj komentarz