Kochani chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za pomoc przy zbieraniu funduszy na turnus rehabilitacyjny Alexa. Ponieważ skończył się też czas rozliczania z US, serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przekazali swój 1% właśnie na Alexa. Podziękowania kierujemy do każdej z osób, która rozliczyła swój PIT z myślą o Alexie ale również wszystkim tym, którzy pomagali rozpowszechniać ulotki i wiadomość wśród swoich znajomych. Pieniążki z 1% na subkoncie Alexa zaksięgowane zostaną na przełomie października i listopada ale już teraz dziękujemy Wam za olbrzymią pomoc.

Ze zrzutki, którą zorganizowaliśmy na rzecz Alexa udało nam się zebrać kwotę 1450zł, ponieważ chcę być w stosunku do Was uczciwa przedstawiam  Wam potwierdzenie wpłaty na subkonto Alexa  w Fundacji, gdzie Alex jest podopiecznym. Chcę być w porządku względem każdej z osób, która wpłaciła i dołączyła się do zrzutki  a ponieważ organizatorzy tejże akcji  nadają zbierającym indywidualny numer konta i specjalny kod, stąd potwierdzenie przelewu zebranej kwoty właśnie na subkonto w Fundacji . Chcemy aby każdy miał pewność i świadomość, że te pieniążki trafiły właśnie na turnus i rehabilitację Alusia a nie do naszej kieszeni. Nie wiem, czy osoby które wpłacały na zrzutkę chciałyby aby wymieniać ich nazwiska ( one przecież i tak wiedzą, że chodzi właśnie o nie Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} )serdecznie dziękujemy: Małgosi, Ani, Natalii , Magdzie , Zbyszkowi, Arturowi, Natalii, Ewie, Eli, Ilonie, Iwonie, p. Rafałowi, p. Marzenie, p. Beacie, , Agnieszce, Miłoszowi, p. Małgorzacie, Roksanie, Kasi, Kamili, Agnieszce, p. Joannie, Joli, Magdzie, p. Grażynie, c. Halinie i Ewie

Dziękujemy również dziewczynom z Bazarku, które licytowały i sprzedawały przedmioty na rzecz Alexa. Niesamowita jest świadomość, że pomimo, iż żadnej z tych osób nie znamy osobiście, to zdecydowały się one wspomóc nas przy zbieraniu funduszy na rehabilitację Alexa. Dziękujemy Wam kochane serdecznie. Dzięki wpłatom z bazarku, subkonto Alexa w fundacji zasiliła kwota 642zł.

Do wyjazdu Alexa dołożyła się również  Fundacja z Warszawy, której również pragniemy z całego serca bardzo serdecznie podziękować :-)  to dzięki Wam wszystkim możliwy był przyjazd Alexa na turnus. Choć nie obyło się bez małego zamieszania, ponieważ Alex na dzień przed wyjazdem dostał wysokiej temperatury i do końca nie wiedzieliśmy czego mamy się spodziewać  i czy nie będziemy zmuszeni przesunąć daty naszego pobytu, wszystko dobrze się skończyło. Okazało się, że Aluś gorączkował za sprawa wychodzących dwóch zębów ale jest już ok. ale aby być w miarę na bieżąco i aby nikogo nie zdziwił widok Alusiowego, niepełnego uśmiechu donosimy, iż jak na prawie siedmiolatka przystało Alex zgubił dwie przednie jedyneczki:-) Wygląda trochę zabawnie ale ten stan nie potrwa długo, bo już na miejscu mleczaków pojawiają  się stałe ząbki. Także nasz szczerbolek już niedługo szczerbolkiem nie będzie Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}

Także kochani pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Wam wszystkim, to dzięki Wam możemy napisać do Was z Małego Gacna ( tutaj w Ośrodku Neuron poddawany jest rehabilitacji i innym zabiegom mającym na celu poprawę jego stanu zdrowia. Dziękujemy, że mogliśmy na Was liczyć i nas nie zawiedliście. Te turnusy to dla Alexa naprawdę duża szansa na poprawę jego stanu zdrowia. Jesteśmy na półmetku pobytu- nie będę się rozpisywać aby nie zapeszyć ale jest dobrzeUśmiech. {#emotions_dlg.usage} Alex dzielnie ćwiczy i współpracuje z terapeutami, oby tak było do samego końca. Dzień wypełniony po brzegi ale Aluś nawet zbytnio nie marudzi Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} Po powrocie przekaże więcej szczegółów. Mamy utrudniony dostęp do internetu, stąd trochę chaotyczny wpis. Pozdrawiamy wszystkich z chłodnego Małego Gacna i życzymy wszystkim miłego tygodnia.

 

                " Odrobina dobra okazana drugiemu człowiekowi,

                                lepsza jest niż cała miłość do ludzkości. "

                                                              Richard Dehmel

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz