CHCESZ ROZŚMIESZYĆ PANA BOGA POWIEDZ MU O SWOICH PLANACH !!! 

 

Zamiast Oławy do której mieliśmy jechać 2 września jedziemy na turnus rehabilitacyjny do Małego Gacna.

cóż, nie ma tego złego...

Dostałam telefon z ośrodka, że mamy przyjechać 30 sierpnia w przeciwnym razie nie będziemy mogli przyjechać na dwa tygodnie, bo nie będzie wolnego miejsca. Tygodniowy wyjazd na turnus nie wchodził w grę, bo przepadłoby dofinansowanie jakie otrzymaliśmy. Te dostajemy raz na dwa lata a warunkiem jest aby turnus trwał dwa tygodnie więc szkoda by było aby go nie wykorzystać. Tak więc jutro wyjeżdżamy na turnus rehabilitacyjny a mikropolaryzację przekładamy na drugą połowę września- mam nadzieję, że po drodze nic się nie wydarzy. Czasem nie ma co planować na zapas, bo nasze plany zbyt szybko mogą być zweryfikowane i zmienione, tak było tym razem.

Już od poniedziałku Alexa czeka ciężka praca. Trzymajcie kciuki aby Aluś dał radę i dzielnie ćwiczył, bo przecież po to tam jedziemy. Ostatnio Alex miał wakacje, wakacje niemal od wszystkiego. Jedynymi zajęciami  była rehabilitacja prowadzona przez wuja Rafała ( raz w tygodniu) i terapia cranio sacralna u cioci Sławy. Zastanawiam sie jak Aluś  odnajdzie się po takiej długiej przerwie, zależy nam na tym  aby współpracował a nie protestował Uśmiech. {#emotions_dlg.usage} Choć powinnam go pochwalić, bo ostatnie zajęcia z rehabilitacji i wizyta u cioci Sławy były super. Aluś pięknie ćwiczył i cały czas na jego buzi gościł uśmiech. Myślę, że pora podziękować zarówno cioci  Sławie jak i wujowi Rafałowi, chyba robimy to zbyt rzadko. Kochani dziękujemy Wam serdecznie za to, że jesteście, że wkładacie tyle serca w pracę z naszym małym dzielnym synkiem.

Dziękujemy też panu Rafałowi Bartkowiakowi, dzięki któremu w środę spędziliśmy fantastyczne przedpołudnie. Na Jego zaproszenie odwiedziliśmy fantastyczne miejsce BLUBRY 6D .

www.blubry6d.pl/

Kochani bardzo serdecznie polecam to magiczne i wyjątkowe miejsce. Alex był zachwycony, nawet nie pisnął był taki zaabsorbowany tym co działo się wokół. Jeśli chcecie poznać dzieje Poznania w zupełnie innej niż dotąd odsłonie koniecznie musicie tam pójść. Nie chcę zdradzać szczegółów, bo po pierwsze nie sposób krótko streścić i opisać tak wyjątkowe miejsce a po drugie nie chcę odbierać Wam satysfakcji przeniesienia się w czasie i odbierania tylu wyjątkowych wrażeń za  pomocą słów. Dzieciaki będę zachwycone, Wy pewnie też. Na grouponie można dostać bilety w atrakcyjnych cenach, zabierzcie swoje pociechy i pokażcie im Poznań jakiego nigdy dotąd nie widzieli Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}  My bez wątpienia jeszcze tam wpadniemy, bo naprawdę warto Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}

Ja zmykam pakować nas na wyjazd, może uda mi się coś naskrobać z Małego Gacna i zdać Wam krótka relację. Wakacje się kończą ale lato jeszcze nie, życzę Wam zatem jeszcze wielu słonecznych dni i trzymajcie kciuki za naszego dzielnego wojownika. Pozdrawiamy Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}

Serdecznie dziękujemy cioci Ani i jej tacie za darowiznę przekazaną na rzecz Alexa Uśmiech. {#emotions_dlg.usage}

 

 

"Co­kol­wiek za­mie­rzasz zro­bić, o czym­kolwiek marzysz, zacznij działać.

Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię."

                                                    Johann Wolfgang Goethe 

 

 

 

 

Dodaj komentarz